Sakin Rotalar

Kiralık Gulet Rotalar

Tüm kış ayları boyunca kiralık gulet rotaları ile hayalini kurduğunuz mavi turdaki rahatınız ve huzurunuzu sağlamak için ülkemizin en güzel koylarını kapsayan lüks guletler kiralama ile çeşitli rotalara yer verdik bu rotaları incelediğimizde demirleme yerlerinin emniyetli yüzülecek yerlerin temiz ve görülecek yerlerin müstesna olduğunu gördük.

Rotalar kaptan arkadaşlarımızın tecrübeleri ile yapılmış mükemmel tur güzergahlarıdır. Ancak bu rotaların dışında olmak isteyenler için Kaş, Kalkan, Kekova ve Antalya taraflarına ayrı Marmaris, Fethiye, Göcek için ayrı Bodrum, Gökova Bozburun için ayrı rotalarda tavsiye etmek olasıdır. Bu bölgelere ve hatta Kuşadası’na kadar istediğiniz yerde tatilinize start vermek mümkün başlangıcını ve bitiş yerinizi siz belirleyin biz istediğiniz kiralık gulet, motor yat, katamaran, yada yelkenliyi mavi yolculuk için size en uygun havaalanına en yakın başlangıç limanınıza getirelim.

Kiralık Gulet Rotaları Noktaları

Bodrum, Gökova, Datça, Marmaris, Hisarönü, Ekincik, Göcek, Fethiye, Ölüdeniz, Gemile, Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu, Kekova, Kaş, Kalkan, Kale, Finike, Sazak, Porto Ceneviz, Olympos, Phaselis, Üç Adalar, Kemer, Beldibi, Sıçan Adası, Antalya gibi gulet kiralama ile mavi yolculuk güzergâhında ziyaret edebileceğiniz koylar ve limanlar dünya denizcileri tarafından sürekli ziyaret edilen, halen bakir denebilecek kadar temiz ve korunaklı koylardır. Günümüzde GPS ve chart plotter (elektronik navigasyon haritalari) olmayan tekne neredeyse yoktur ve biraz navigasyondan anlayan amatör denizcilerin bile kolayca kendi başlarına yada grup halinde kiralık gulet rotaları ile görebilecekleri batı Akdeniz’in en ideal yerleridir.