Kiralık Yelkenliler

Hem Tatilde olmak,  hem spor yapmak, hem yelken ile adrenalin yakalamak ve yelken tecrübesini geliştirmek isteyenler için kiralık yelkenli yatlarin yaris tecrübesine sahip personeli ile aradiginiz en ideal tatil imkanıdır. Yeni nesil yelkenli yatlar artık profesyoneller tarafindan hazirlanmis ideal donanimları ile iyi yelken arması ve dogru kaptanlarla bu teknelerin yelkene müsait olduklarını ve yelken keyfinin gerçek anlamını gösteriyorlar. Kiralık Yelkenliler Motoryatlara göre daha ekonomik olmaları ve boylarina gore oldukca rahat, kullanisli ve konforlu olan bu tekneler, suratlerinin az olmasına rağmen acelesi olmayan tatilciler için tavsiye edilebilecek en ideal  kiralık yelkenli yatlardır.

Kiralık Yelkenliler

Ayrıca yelkenli yatların Bare-boat denilen fiber olanları tatillerinde kendi yanlarında yabanci personel istemeyen deniz severler için tavsiye edilebilir. Bu yatları kaptan ehliyetleri olan ve  personelsiz olarak yat isteyenler için hazırlanan fiber glass yatlar bu konsepti secen  misafirlerimiz için ideal yat kiralama ve yelken tecrübesi edinme sansı bulurlar. Dünyada hızlı bir şekilde artan ve farklı tatil arayisi icinde olan mutasıp aileler için alternatif olarak baktıkları bayan personelli kiralik yat tatilleri oldukça cazip hale gelmiş ve yat sektöründe pozitif  bir gelişme yaşanmaya başlamıştir, Kiralık Yelkenliler

Son yıllarda İslam ülkelerinden Türkiyeye tatil amaclı gelen müslüman din kardeşlerimiz için personelsiz yat kiralama gün  geçtikçe daha ilgi çeker hale gelmektedir.  fazla tecrübe gerektirmeyen birkaçgünlük yelken dersleri ile kiraladıkları yelkenlileri kendileri yönlendirebilmekteler..kiralık yelkenliler.