Satılık Motoryatlar

Denizi seven ancak inançları sebebi ile plajlar, gulet gezileri, mavi yolculuk gibi tatil amaçlı eğlencelerden mahrum olan ve çoluk çocuğu ile sakin sessiz koylarda denizden istifade edebilmenin en ideal yoludur denizde bir araca sahip olmak.

Bu nedenle zamanı kısıtlı olanlar için tavsiyemiz motor yat sahibi olmaktır. Genellikle bu tür kişilerin dostları da aynı guruba dahil edilebilir tatil ihtiyaçları vardır fakat zamanları kısıtlı olduğundan satılık motoryatlar tercih ederler, zira daha süratli ve seyirden tasarrufta en iyileridir. Elbette masraf ve bakımları yelkenli ve guletlere göre daha fazladır ama tatilini seyirde geçirmek istemeyenler için satılık motor yatlar en idealidir. Yatınızı satın alırken tekrar satabileceğiniz ve götürebileceğiniz misafir adedine göre almayı planlayın.

Sayfamızdaki satılık motor yatlar genellikle özel yapıp motor yatlar olduğundan Materyalleri ahşap lamine epoksi, Çelik sac ile imal edilmiş yatlar, fiber ve kompozit üretilen motor yatlar ile aluminyum yatlar dan oluşmaktadır. Motor yatlarda bizim tercih ettiğimiz boy orantısı 16 metreden başlar 70 metrelere kadar yükselirler. Fiber ve ahşap motor yat 40 metreye kadar güvenli olarak imal edilirler. Çelik ve aluminyum yatlarda boy sınırı yoktur.